1. šolski dan za prvošolce

Spoštovani starši!

Z veseljem pričakujemo jutrišnji dan, ko bodo vaši otroci, naši bodoči prvošolčki, prišli prvič v šolo.

Želimo si, da bi prvi dan potekal karseda mirno in varno glede na trenutne razmere. Zato vam podajamo nekaj navodil.

Otroci pridejo v šolo ob 10. uri. Učiteljice jih bomo pričakale pred šolo na ploščadi (pri kozolčku). Ko se bodo vsi otroci zbrali, jih bomo učiteljice odpeljale v matični razred, kjer bomo približno eno uro, nato pa odidemo v avlo, kjer bo predstava. Ta se prične ob 11.15. Pred predstavo bo učence nagovorila vršilka dolžnosti ravnateljice, ga. Anja Lovšin. Po predstavi (predvidoma 11.45) bomo učiteljice pripeljale otroke na igrišče, kjer bo potekalo fotografiranje.

STARŠI, naprošamo vas, da ne parkirate okrog šole zaradi varnosti otrok. Svetujemo vam, da parkirate pri pokopališču in peš pospremite otroke v šolo. Ko učiteljice prevzamemo vašega otroka prosimo, da odidete na šolsko igrišče. Tja se odpravite po spodnji poti, mimo zelenice in ne po ploščadi. Na igrišču se zadržujte na prostoru, ki vam ga bodo pokazali učitelji, ki bodo tam. Upoštevajte priporočila NIJZ-ja (maske, varnostna razdalja …). Na igrišču bo prisotna tudi vodja oddelka podaljšanega bivanja ga. Senta Tehovnik Kolar, ki vam bo podala nekaj pomembnih informacij glede poteka prvih dni v šoli. Ob 11.00 vas bo nagovorila VD ravnateljice ga. Anja Lovšin.

Že vnaprej se vam zahvaljujemo za sodelovanje, prilagodljivost in strpnost.

VD ravnateljice, ga. Anja Lovšin

Učiteljice 1. razredov in  učitelji OPB