Plavalna šola v naravi – 3. dan

3. DAN: NEDELJA, 12. september 2021

Za nami je tretji dan plavalne šole v naravi. Dopoldne smo z ladjico obiskali Koper, se naučili nekaj o pristanišču in o mestu ter se posladkali s sladoledom.

Popoldne je bilo namenjeno učenju plavanja. Opravili smo že nekaj preverjanja znanja plavanja, jutri pa bomo v bazenu in morju ujeli kakega delfina.

Na lovu za zakladom smo ugotovili, kateri učenci imajo največ znanja in iznajdljivosti.

Še vedno vsak dan pridno beremo. Sledi še zadnja noč, jutri pa dopoldanski plavalni program, popoldne pa … prihaaajaaamoooo!

2. DAN: SOBOTA, 11. september 2021

Šestošolci so lepo preživeli tudi drugi dan plavalne šole v naravi. Sobota je bila predvsem v znamenju učenja plavanja, ob tem pa smo našli čas tudi za skupinske sodelovalne igre, raziskovanje obale, branje, nogomet in krajši sprehod.

Vsi zdravi in tudi že nekoliko utrujeni smo se zvečer odpravili spat, že v pričakovanju nedeljskega dopoldanskega izleta z ladjico.

Vsem domačim pošiljamo en velik pozdrav!

1. DAN: PETEK, 10. september 2021

Za nami je zares lep prvi dan letošnje plavalne šole v naravi.

Po prihodu na idiličen Debeli Rtič smo se preizkusili v vožnji SUP-ov in se popeljali po mirnem septembrskem morju. Tudi počofotali smo v njem.

Po kosilu smo imeli plavanje, nato pa z biologom spoznavali naravni park ter se preizkusili tudi v streljanju z loki.

Spoznali smo tudi okolico našega bivališča, se poigrali, zvečer pa nas čaka še nekaj informacij o plavanju.

Potem pa prvič – lahko noč!