PRVI ŠOLSKI DAN – novo

Centralna šola

Učenci 1. razreda

pridete ob 10.00 v spremstvu staršev na ploščad pred vhod  1. triade. S seboj prinesete pogum in dobro voljo.  Več o programu si preberite TUKAJ. Po skupinskem fotografiranju vam želimo lepo nadaljevanje tega posebnega dne.

Učenci od 2. do 9. razreda

se v sredo, 1. septembra 2021, zberete pred šolo ob 7.30. Po vas pridejo razredniki in vas odpeljejo v matične razrede.  Pri čakanju pred šolo prosimo, da upoštevate priporočila NIJZ- nošenje maske in vzdrževanje medsebojne razdalje.

S seboj prinesite copate, pisalo, beležko, šolsko torbo in masko oz. upoštevajte navodila vaših razrednikov. S poukom bomo zaključili ob 10. 30. Prevoz bo organiziran.

PŠ Turjak:

Učenci 1. razreda
pridete s starši pred šolo ob 9.30. Ob 11.00 nadaljujemo na centralni šoli.

Učenci od 2. do 4. razreda
pričnete s poukom v sredo, 1. septembra 2021, ob 7.30.

S poukom bomo zaključili ob 10.30. Prevoz domov bo organiziran.

PŠ Rob:

Učenci 1. razreda
pridete s starši na šolsko igrišče PŠ Rob ob 10.00. Ob 11.00 nadaljujemo na centralni šoli.

Učenci od 2. do 4. razreda
pričnete s poukom v sredo, ob 7.45.

S poukom bomo zaključili ob 10.30. Prevoz domov bo organiziran.

Za malico bo prvi šolski dan priskrbljeno.

Jutranjega varstva, podaljšanega bivanja in kosila prvi šolski dan ne bo.

Prevozi so objavljeni na TUKAJ.

Želimo vam miren in prijeten prvi šolski dan.

Kolektiv OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče