Fun tek

V okviru Ljubljanskega maratona so se devetošolci odzvali izzivu ravnateljice mag. Metode Kolar in se odločili, da sodelujejo na dobrodelnem Fun teku. Tek je namenjem skupinam, ki želijo biti del maratonskega dogajanja in se pri tem zabavati. In devetošolci so se zabavali. Skupaj z ravnateljico ter učiteljicama Katjo Grintal in Simono Bavdek se je 32 devetošolcev podalo na 3150 m dolgo pot, jo v celoti pretekli, se pri tem zabavali in prisotne z letaki vabili na njihov dobrodelni tek Hočem, zmorem, tečem! po Mišji dolini. Njihov slogan na teku je bil Zgledi vlečejo. In naj nas res. Zgledujmo se po njih in se pridružimo njihovemu dobrodelnemu teku 7. aprila. Zakaj? Devetošolci odgovarjajo: »Ker HOČEMO in ZMOREMO zato TEČEMO za druge!« Devetošolcem lahko za pozitivno energijo in timski duh s ponosom čestitamo!