Jedilnik

4. – 8. marec 2024

MALICA KOSILO

4. 3. 2024

kosmiči s čokolado, mleko* (M), banana** piščančji paprikaš*, špinačni polširoki rezanci** (GPŠ, J), zelnata solata s fižolom

5. 3. 2024

hot – dog štručka (GPŠ), piščančja hrenovka**, gorčica (GO), alpski čaj brokolijeva juha, krompirjeva musaka* (M, J), rdeča pesa

6. 3. 2024

pirin kruh** (GPŠ, GPI), medeno maslo*,** (M), sadni čaj, jabolko* porova juha, rižota s puranjim mesom in zelenjavo, zelena solata z motovilcem*
ŠOLSKA SHEMA EU – mleko: MLEKO*

7. 3. 2024

sadni jogurt** (M), sirova štručka (GPŠ, M), mandarina** čista juha*, kuhana govedina*, špinača v omaki (M), pire krompir* (M)
ŠOLSKA SHEMA EU – sadje: HRUŠKA*

8. 3. 2024

črn kruh (GPŠ), sirni namaz z drobnjakom (M), rezina paprike, planinski čaj jota* (GPŠ), črn kruh (GPŠ), korenčkovo pecivo s čokolado in oreščki (GPŠ, M, J, O)

DOBER TEK!

* jed pripravljena z lokalnim živilom

** jed pripravljena z EKO živilom

Pridržujemo si pravico do spremembe jedilnika zaradi objektivnih razlogov.

Jedi lahko vsebujejo snovi ali proizvode, ki povzročajo alergije ali preobčutljivost (Uredba EU št.1169/2011 o zagotavljanju informacijo živilih potrošnikom, Uradni list. RS št. 6/2014).

Jedi, ki vsebujejo alergene, so označene z legendo:

žita, ki vsebujejo gluten (pšenica – GPŠ, pira – GPI, rž – GR, ječmen – GJ, oves – GO), raki (RA), ribe (RI), jajca (J), mleko (M), soja (S), arašidi (A), lupinasto sadje (oreščki) (O), listna zelena (LZ), gorčično seme (GO), sezamovo seme (SE), žveplov dioksid in sulfidi v konc >10 mg/kg (ŽV), volčji bob (VB), mehkužci (MK).

(Visited 23.478 times, 1 visits today)