MojaMALICA

Datum: 13. 4. 2022

Spoštovani starši,

sporočamo vam, da v četrtek, 14. 4. 2022, prehajamo na nov – spletni sistem odjave/prijave prehrane, z nazivom MojaMALICA.  Spletna prijava/odjava Moja MALICA omogoča, da v primeru izostanka vašega otroka prijavo in odjavo obrokov opravite na daljavo, preko računalnikov, tablic, mobilnih telefonov.

Prilagamo vsa potrebna navodila (dve priponki) za prvo registracijo in nadaljnjo uporabo aplikacije »MojaMALICA«.

1. MojaMALICA – Registracija

Registracijo, aktivacijo računa in prijavo v sistem  opravite preko povezave

Do aplikacije lahko vstopate tudi preko šolske spletne strani, na levi strani – povezave     – MojaMALICA.

Kliknite »registracija« in vnesite šifro uporabnika, ki jo najdete na položnici, in svoj mail.

Sledite priloženim navodilom v priponki – MojaMALICA – Registracija.

Ob registraciji boste na e-pošto prejeli potrditveno sporočilo, ki ga morate obvezno aktivirati, s klikom na gumb Aktivacija uporabniškega računa. Potem prejmete geslo. Po  prejemu gesla, se lahko v aplikacijo vpišete z vašo e-pošto in prejetim geslom.

• MojaMALICA – Postopek odjave/prijave obrokov

Za izvedbo postopka prijave/odjave obrokov preberite navodila v drugi priponki. Z eno registracijo lahko odjavljate obroke za vse vaše otroke. Postopek je enostaven.

Za vsakega otroka pa so v aplikaciji vneseni le obroki, na katere ste vašega otroka prijavili ob začetku šolskega leta s pogodbo o prehrani.

Odjave/prijave prehrane bodo možne za tekoči mesec. Otroka lahko od obroka odjavite/prijavite do 8:00 ure tekočega dne. Po tej uri odjava za ta dan ne bo več mogoča in boste morali ne odjavljene obroke plačati.

Mesec april (od 14. 4. – 30. 4. 2022) bo testen, do konca aprila lahko odjavljate ali prijavljate obroke še na dosedanji način, preko telefona ali maila. Ob kakršni koli težavi se lahko  obrnete na nas, na telefonsko številko – 01 7881 410- tajništvo, od 8. do 12. ure.

Od 1. 5. 2022 naprej bodo prijave in odjave obrokov potekale samo preko aplikacije MojaMALICA.

v. d. ravnateljica Anja Lovšin

NAVODILA :